Довідатися про це ми зможемо за словами одного з очевидців, що у свій час відвідав Вангу. Автор обряду побачив цей ритуал у сні, що приснився йому по шляху від житла Ванги до свого будинку.

Перш ніж повідати про те, як потрібно робити ритуал, розповімо коротко передісторію того, як він з'явився на світло - вона цікава й досить незвичайна Наприкінці минулого століття один із громадян радянського союзу вирішив поїхати на прийом до відомої цілительки.

Зробити його підштовхнули проблеми в любовному житті.

Далі приводимо оповідання від першої особи.

От, що розповідав той самий чоловік: «У молодості мене розлюбила моя улюблена.

І от, для того, щоб повернути її, я й вирішив поїхати до Ванге.

По приїзду до болгарської цілительки мене зустріла якась жінка й сказала мені, що Ванга приворот не робить, і нічим допомогти не може.

Мол, вона не робить привороти, тому, що це гріх.

Розбудувавшись, я виїхав додому.

А коли їхав у поїзді мені приснився рецепт привороту.

По приїзду я виконав всі, як було в сні й, через якийсь час, до мене повернулася моя улюблена.

Ми з нею щасливі дотепер».

А от сам обряд.

Є й інші приворотні обряди, які ви знайдете на нашім сайті http://www.

ru Ритуал потрібно проводити в п'ятницю, на зростаючий місяць.

Починати його найкраще на заході Вам будуть потрібні наступні атрибути: ніж, листи ірису, сік червоного буряка, спільне фото з улюбленою людиною, вовняна нитка червоного кольору, дві свічі, предмет, якому потрібно буде подарувати улюбленому (це може бути що завгодно).

Можливо, Ванга приворот цей йому не навівала, але енергетика, що панує навколо її будинку, сприяла підключенню чоловіка до астралу й одержання потрібної инфорации.

До початку обряду гарненько розітріть листи ірису в порошок.

Потім додайте в нього небагато соку буряка.

Отриману суміш (любовну мазь) потрібно висушити Тепер візьміть фото, на якому зображені ви й ваша кохана людина.

Обмотуйте вовняною ниткою свічі, при цьому наговорюючи наступні слова: «Дві свічі, як дві різні долі, як два різні життя я цією ниткою обмотую, між собою міцно-преміцно в'яжу-зв'язую.

(Ім'я коханої людини) і (ваше ім'я) - жити нам - не тужити, у горі й у сумі, одною долею, одним життям, у любові й у згоді.

Амінь» Заклинання потрібно повторювати без кінця доти, поки не закінчите обмотувати свічі між собою до кінця.

Як це буде зроблено, помістите свічки на фото, запаліть їх і ножем креслите коло навколо фото проти годинниковий стрілки Роблячи це, наговорюйте: «Всіх конкурентів і суперників я цим ножем від тебе відрізаю, які могли б перешкодити нашої взаємної любові - моєї (своє ім'я) і твоєї (ім'я коханого).

Всі проблеми й всі перешкоди я ножем від нас відтинаю.

Відтепер, я (ваше ім'я) -твоя наречена, а ти (ім'я коханого) - мій наречений.

Амінь!

» Після здійснення основної частини ритуалу залишіть свічі догоряти.

Після цього густо нанесіть любовну мазь на фотографію й на предмет, що ви піднесете як подарунок своїй улюбленій людині.

Покладете їх у темне приміщення на сім днів.

По витіканню цього часу вийміть подарунок, очистите його від залишків любовної мазі й піднесіть коханому.

Залишки мазі можна підсипати в їжу коханій людині - це для більшого ефекту.

Робити це можна неодноразово, малими порціями Якщо ви плануєте виконувати обряд самостійно, але при цьому не впевнені, що він у вас вийде належним чином і що від нього буде потрібний ефект, то краще звернетеся до досвідчених магів Сама Ванга приворот ніколи не робила й була категорично проти будь-яких приворотів.

Вона була проти насильницького втручання за допомогою магії в долю людини.

Тому за такі дії ви берете всю відповідальність на себе.

Повернути чоловіка заговор на сперму Швидкий любовний приворот у домашні умовах Біла любовна магія в домашні умовах Як сільська бабуся приворот робить Астрологічний приворот: як удержати чоловіка Шкода привороту Чи завжди діє приворот Як приворожити кохану людину в домашні умовах

Загадкове і Таємниче:
У житті люди часто зіштовхуються із чимсь невідомим, наші клієнти погодилися дати інтерв'ю на телеканалі ТВ3 - реальний приклад зняття
У даному відстовбурчити ви довідаєтеся про тім що ж таке приворот, розкривається тема неусвідомленого привороту й так само дані істо
Елина Болтенко на телеканалі ВКТ розповідає про камені - магія каменів і камені за знаком зодіаку, магічні властивості каменів і міне
Простої гадання на картах таро - розклад на будь-яке питання, на який можна односкладово відповісти "так" або "ні". Приклад гадання на та
Про тім як зняти псування, пристріт і проклін. Що таке побутове псування і як її уникнути, чому відбуваються часті сглази в спілкуванн
Даний онлайн ритуал здійснення бажань заснований на використанні ерегориальних сил, і досить простий у виконанні для більшості люде

привороти