Заговор на любов чоловіка використовувався в усі століття й у всіх країнах, адже бажання любити й бути улюбленої було завжди й скрізь. І іноді без допомоги білої магії ніяк не обійтися.

Адже якщо ти любиш і розлюбити не можеш, а він не обертає на тебе увага, то залишається або вмирати від туги або самої прокладати собі і йому шлях на щастя.

Тим, хто не хоче миритися із сумною долею, дуже до речі прийдуть засоби білої магії, у тому числі й Заговор на любов, що при правильному виконанні й наявності у вас хоча б невеликих магічних здатностей, змусить його думати про вас і оселить у його серце любов.

Заговор на любов чоловіка у найпоширенішому варіанті відбувається з використанням тонкої церковної свічі.

Увечері, коли стемніє, запаліть таку свічу й, дивлячись на її полум'я, повторюйте:Свіча світла вогнем горить Наше щастя з (ім'я обранця)освітить Ти, свіча, гори-догоряй, А ти, мене згадуй. Люби мене як я люблю, Гори вогнем як я горю. Коли свіча догорить, Ангел від її злетить. До тебе, милий, прилетить, Тебе в серце вразить. Станеш ти мене згадувати, Станеш про мене тужити. А коли із мною з'єднаєшся - Враз ти від туги звільнишся. Свічу не гасите, поки вона сама не догорить. Після цього прийміть ванну або душ і, намагаючись думати про щось чист і приємному, лягаєте спати. Недогарок свічі на наступну ніч на щастя покладете собі під подушку й, якщо вам удасться щасливо з'єднатися з улюбленим, нехай він лежить під подушкою й на вашім сімейному ложі. Це буде талісман вашого сімейного щастя. Заговор на любов чоловіка може застосовуватися й в іншому випадку.

Безлічі дівчин довгий час не вдається знайти свою любов.

Їм Заговор на любов допоможе залучити свого, поки ще не веденого, звуженого.

Для того щоб зробити це, рано ранком прийміть ванну, розчешіть волосся й, взагалі, зробіть всі, щоб виглядати максимально красиво.

Дивлячись у дзеркало три рази повторите: «Улюблений мій, наречений, де ти зараз скитаешься, де без мене знаходишся? Відкинь свою тугу, відкинь свій сум, знайди своє щастя, знайди свою відраду, знайди свою любов. Я твоя любов, я твоя відрада, я твоє щастя. Я гарна, я пригожа, я весела, я гарна. Ангел світлий буде тобі допомагати, на шлях до мене направляти». Коли закінчите говорити, понадите його рукою, продовжуючи дивитися в дзеркало.

Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості
Приворот Вуду уважається одним з найдужчих приворотів

Заговори-Привороти