Любов - прекрасне й сильне почуття. Без її дуже важко жити на світі, але її не можна «зробити» поодинці.

Щастя любові можна пізнати лише з'єднавшись зі своїм нареченим або суженой.

Але що робити людям, які вже дуже довго не можуть знайти свою любов і вже отчаялись зустріти свою «другу половинку»?

Для таких людей біла магія пропонує Заговори на любов, які дозволяють прискорити зустріч із нареченим.

Він також запекло шукає свою любов, але робить це наосліп.

Магія вкаже йому дорогу на щастя й він буде неусвідомлено, але вірно шукати саме вас.

Кращий час для того, щоб приворожити до себе звуженого - друга половина червня.

Особливо сприятливі 20-22 червня, коли відбувається літнє сонцестояння.

У ці дні, самі довгі в році, активізуються багато хто, що дрімають в інший час, світлі потойбічні сили.

Завдяки цьому стає максимально ефективної біла магія і Заговори на любов особливо сильні.

Якщо хочете залучити нареченого, сплетіть у ці дні віденок з польових квітів і киньте в ріку, произнеся така Заговор:«Наречений мій, невідомий, Найкрасивіший, самий чесний, Скоріше ж до мене прийди, Крізь перешкоди будь-які пройди. Завжди міцно мене обіймай, Від злих негод обороняй. А я буду улюбленої твоею, Душою й тілом тебе обігрію, Для тебе буду самої гарної Самої милої, самої пригожої. Вінок цей у ріку кидаю, Тебе, наречений, очікую.» Звичайно, подібні обряди присвячені до свята Івана Купало. Однак, краще використовувати їх на два-три дні раніше, тому що, по-перше, вашому заговору сутужніше знайти шлях до нареченого через шум мільйонів «голосів», а по-друге біла магія ефективніше саме в дні сонцестояння. Крім Заговори з вінком, біла магія має й Заговори на любов, не присвячені до певного періоду.

Такий, наприклад, Заговор з голубами, якому можна використовувати в будь-який день.

Якщо у вас у дворі живуть голуби, розсипте для них зерно й, поки вони його клюють, тихо проговорите Заговор: «Є під небом земля, на землі тієї місто.

У тім місті будинок коштує, а в тім будинку червона дівиця сидить. Журиться вона, засмучується, нареченого свого чекає. Голубки небесні, у небо летите, мого нареченого відшукайте. Як я пригожа йому розповідайте, серце його приворотите й до мене дорогу вкажіть».

Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Практично кожний з нас має знайомі пари, шлюб яких не могли зрозуміти ні батьки ні кращі друзі. Найчастіше це непередбачуваність любо
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Про магічні властивості
Приворот Вуду уважається одним з найдужчих приворотів

Заговори-Привороти