Заговор щоб знайти гарну роботу - один із самих цікавих і корисних прийомів прикладної магії. З його допомогою можна круто змінити своє життя.

Адже, хіба може бути щасливий безробітний, що не має ні грошей, ні поваги навколишніх?

Хіба може бути щасливий людина, що вколює на неприємній роботі, що віддає цій роботі всі фізичні й моральні сили, одержуючи замість лише образи, погрози й жалюгідні гроші, називані зарплатою?

Гарна робота приносить людині задоволення від самого процесу, від поваги навколишніх, від гарної зарплати, що дозволяє одержати безліч приємних речей.

І якщо ви таку роботу ще не знайшли, варто спробувати щастя за допомогою магії.

Класичний Заговор щоб знайти гарну роботу включає використання хустки й монети.

Вимовляти ця Заговор найкраще ввечері, напередодні того дня, коли повинна вийти свіжа газета з оголошеннями про роботу.

Яка це буде газета - не має значення.

Для здійснення обряду, візьміть білу носову хустку й велику монету.

Покладете монету на хустку решкою до верху й, дивлячись на неї говорите Заговор: «Як зірки вічно з Місяцем, так удача вічно із мною На удачу я не нарікаю, місце добре собі підшукаю. Я добрий молодець славний, у будь-якій справі справний, до будь-якої справи приловчуся, у будь-якій роботі придамся. Як сонце червоне на небо зійде, так місце добре до мене прийде. На тім місці буде все виходити, буде так злато додаватися». Жінки також можуть його використовувати, замінивши «добрий молодець» на «червона дівиця». Після цього, загорніть монетку в хустку, що зав'яжіть у вузол і сховайте в затишне місце. Наступного дня, якомога раніше, купите свіжу газету й сміло дзвоните по тимі вакансіям, які раніше вам здавалися бажаними, але недоступними. Цього разу вам повинне повезти. Інший Заговор щоб знайти гарну роботу використовується тоді, коли ви вже знаєте, яке місце хочете одержати, але не впевнені у своїх силах.

Входячи в кабінет, де буде відбуватися співбесіда, на мить затримаєтеся перед дверима й пошепки проговорите: «Як тільки в ці двері ввійду, свою удачу неодмінно знайду й те місце, яке хочу, неодмінно я сьогодні одержу». Варто відзначити, що у фінансових справах за допомогою Заговори можна приманити до себе удачу, але удержати неї нічого не роблячи й покладаючись лише на силу магічних обрядів проблематично. Так що, магія дає вам шанс, а використовувати його собі на користь повинні ви самі.

Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Практично кожний з нас має знайомі пари, шлюб яких не могли зрозуміти ні батьки ні кращі друзі. Найчастіше це непередбачуваність любо
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Про магічні властивості
Приворот Вуду уважається одним з найдужчих приворотів

Заговори-Привороти