карма - (від санскритського "кишеня" - справа, праця, дія, воздаяние, причина-наслідок) - це діяльність людини на фізичному рівні, і наслідку цієї діяльності. карма - основне поняття в індуїзмі, джайнізмі, сикхизме й буддизмі, і є основою причинно-наслідкового ряду, що називають сансара.

поняття " карма " у різних релігійних плинах пояснюється по-різному, але основний зміст залишається тим самим.

головний зміст карми в тім, що наслідку дій створюють досвід людини - минулий, теперішній і майбутній.

Тому людина є відповідальним за своє життя й за всі позитивні й негативні події, які відбуваються як з ним, так і з тими, хто його окружает.

у тих релігійних плинах, де визнана реинкарнация, карма простягається й на минулі, і майбутні життя людини.

поняття карми прийшло з ранніх "Упанишад", де сказане, що кожна жива істота відповідально за свою карму, і за своє звільнення із круговороту народження й смерті - сансари.

Вибуття оповідає про те, що Бог є як би розподільником плодів карми, і також може міняти карму людини.

Існує думка, що гуру, що діє як представник Бога, може частково звільнити учня від його карми у деяких системах кістково-хрящової філософії вважається, що карма безпосередньо підконтрольна Богові, що і створив мир відповідно до закону карми.

із цього робиться висновок, що позитивна й негативна карма деяких живих істот - адришта - сама по собі не приносить конкретних результатів, тому що є нерозумним началом.

і тільки Бог стежить, щоб карма виконувалася - і розподіляє позитивні й негативні події в житті, відповідно до карми Є й інші філософські системи, де карма вважається повністю незалежної, і діє мимо волі Бога.

Поняття " карма " можна пояснити на досить простому прикладі з життя.

Наприклад, одна людина іван скривдив іншого - Васю, незаслужено.

Це подія-причина.

Далі, скривджений Вася постійно випробовував негатив стосовно івана.

Негативна карма, отримана іваном від того, що він скривдив Васю, вилилася в псування - негатив Васі подпортил енергетикові івана.

Інша розмова про те, чим же Вася викликала до себе таке відношення.

Тому, важко знайти першопричину всіх подій - карма людей тісно переплетена між собою, і часто причина однієї події є наслідком іншого - більше раннього.

карма пронизує увесь світ наскрізь - усе побудовано на її законах.

Але як би не здавалася карма чимсь неминучим і визначеним - у нас завжди є вибір, як надійти в тій або іншій ситуації.

і навіть якщо ви по різних причинах зробили негативний учинок, і через це у вас утворилася негативна карма, можна не чекаючи появи наслідків цього вчинку змінити карму, і позбутися від негативних наслідків.

У сучасній психології є дуже багато технік, за допомогою яких карма чиститься, змінюється, проробляється.

Основою цих технік є занурення у свою підсвідомість, витягування з нього глибинних страхів, злості, образ, ненависті, негативних подій, які ми занурили в себе й не проробили, не відпустили - і які робили на наше здоров'я й наше життя негативний вплив - так звана негативна карма.

Різні техніки припускають різну роботу над виявленими блоками - є техніки малювання, де за допомогою малюнків ми усвідомлюємо й змінюємо своє відношення до минулого негатива, тим самим звільняючись від нього - так чиститься карма.

Техніки можуть бути як чисто психологічні, так і фізіологічні моменти, що мають.

Наприклад, техніка холотропного подиху дуже допомагає виявити емоційні й психологічні блоки, осмислити їх, попрацювати над ними - заново їх переживши й відпустившись Добре карма проробляється також і за допомогою методики Твін - творча візуальна інтроспекція.

Розроблена Анатолієм Арлашиним, і являє собою занурення в трансовое стан за допомогою прослуховування спеціальних інструкцій.

Вся негативна й позитивна карма проявляється в процесі цієї методики у вигляді різних образів, що з'являються, у міру подорожі, чиненого "під диктування" Арлашина.

З виниклими образами потрібно знайти загальну мову, щоб зрозуміти - що вони в собі несуть, що потрібно змінити людині, щоб домогтися позитивних змін у житті.

У процесі занурення в себе проявляється також і позитивна карма - образи, що несуть у собі позитивні знаки, що попереджають про радісні події вжизни.

Є гарні методики в Луїзи Хей, за допомогою яких карма змінюється й стає позитивної, а негативна - зникає.

Суть методик Луїзи Хей проста - згадати різні негативні ситуації в житті, відпустити їх, дивлячись на себе в дзеркало, і змінити негативні мислеформи на позитивні.

обов'язково потрібно ставиться до себе з любов'ю - тому що люблячий себе людина почуває завжди себе комфортно, у нього нормалізується самооцінка, і він починає любити навколишніх його людей.

і люди теж починають його любити, тому що в людини утвориться поле любові, що міняє відношення людей до нього на позитивне.

Так створюється позитивна карма - позитивні події, які потім несуть за собою інші не менш радісного наслідку Коли ви почнете роботу із чищення вашої карми, непогано було б почати очищення й на інших рівнях - на фізичному й енергетичному.

Перейдіть на якийсь час на фруктово-овочеву дієту, пробуйте різні методики фізичного очищення організму.

Ваша карма також почне мінятися, тому що все у світі взаємозалежноі - і зміни на фізичному рівні відбиваються на енергетичному, і навпаки.

Тому, почніть також чистити вашу енергетику різними методиками - свічею, молитвами, ароматерапией, сольовими ваннами, і т.

п.

і звичайно, не забувайте про те, що відтепер вам потрібно ретельно стежити за вашим поводженням, міняйте негативні думки на позитивні, намагайтеся бути більше уважними до навколишньої, умійте прощати.

Помнете, що всі ситуації несуть для нас якийсь досвід, урок.

Таке відношення до миру допоможе вам у вашім розвитку, і ваша карма завжди буде позитивною.

магія крові.

шари крові в магії.

розподіл і вплив магії крові на людину приворот на річ.

різні види приворотів на річ приворот жінки.

різні види приворотів на жінок привороти на любов хлопця.

різні види приворотів на любов хлопця швидкий приворот.

різні види швидких приворотів заклинання привороту.

Різні види заклинань привороту як довідатися підлога ребенка - народні прикмети, медичні, астрологічні, нумерологические способи боги древнього єгипту - види богів, міфи, легенди про створення миру паранормальні явища - аномальні зони росії, види паранормальних явищ езотерика - історія езотерики, суть езотерических плинів, Шлях Езотерика як розлюбити дівчину - способи самоодворота й самоостуди Як зробити приворот на дівчину


Загадкове і Таємниче:
зняття пристріту - як зняти й що ж це таке? пристрітом називають сильну негативну емоцію, інформація якої впливає на фізичний і психол
зняти приворот самостійно можна, але при цьому треба не забувати правила й техніки, які радять майстри своїм учням, ви можете спробува
зняття псування містить у собі всі існуючі методики по рятуванню від нанесених енергетику людини ушкоджень. Зняття псування виникло
псування виникло в ті часи, коли люди навчилися керувати своєю енергією, коли зрозуміли секрети магії, секрети керування життям. Це та
пристріт з'явився дуже давно. З того моменту, як з'явилися люди. і тоді, коли одна людина вперше позаздрила іншому - з'явився пристріт. У
магія древніх Слов'ян і взагалі вся магія - набір дій, що приводять до того, що в навколишньому нас світі відбуваються зміни. Сама по со

Народна Магія