Вагітність, Вагітність великий живіт, Вагітність колишнього, Вагітність двойняшки, Вагітність для чоловіка, Вагітність дочки, Вагітність іншої людини, Вагітність іншої жінки, Вагітність дружини, Вагітність знайомій, Вагітність помилкова, Вагітність улюбленої, Вагітність мертвий ребенок, Вагітність не від чоловіка, Вагітність від колишнього, Вагітність від друга, Вагітність від улюбленого, Вагітність суперниці, Вагітна дівчинкою, Вагітна хлопчиком, Вагітна подруга, Вагітна бабуся, Вагітна колишня, Вагітна у весільному платті, Вагітна внучка, Вагітна гола жінка, Вагітна двійнею, Вагітна дівчинка, Вагітна дівчина, Вагітна дочка, Вагітна жінка, Вагітна змія, Вагітна корова, Вагітна пацюк, Вагітний кінь, Вагітний коханка, Вагітна мама, Вагітна миша, Вагітна наречена, Вагітна невістка, Вагітна племінниця, Вагітна подруга, Вагітна покійниця, Вагітна родичка, Вагітна риба, Вагітна свекруха, Вагітна свиня, Вагітна сестра, Вагітна невістка, Вагітний собака, Вагітна суперниця, Вагітна тітка, Вагітна циганка, Вагітний живіт, Вагітний кіт, Вагітний чоловік, Вагітний чоловік, Вагітний небіжчик, Вагітний ребенок, Вагітна людина, Гладити вагітний живіт, Знати що вагітно, Небажана вагітність, Несподівана вагітність, Сказали я вагітна, Довідатися що вагітно Якщо в сні вам приснилася Вагітність або ви бачили свій Вагітний Живіт, Сонники пропонують окремі тлумачення для чоловіків і для жінок. Так, Якщо жінці довелось Довідатися що Вагітно в сні, Можливо, Звістка про Вагітність очікує її й у реальному житті.

Чоловікам власна Вагітність у сні вказує на народження нових планів і ідей.

У цілому, Як запевняють Сонники, Вагітність у сні для всіх дуже гарний знак, Що передвіщає або приріст сімейства, Або зміцнення матеріального становища й поява нових ідей Сказали, Що я вагітна в сні, Довідатися в сні що вагітно, Приснилася своя вагітність від улюбленого (для дівчин і жінок) - до вагітності; заклопотаність питаннями зачаття й вагітності Знати в сні, Що Вагітно для жінок дітородного віку дійсно може передвіщати настання Вагітності наяву.

Дуже часто жіночий організм сам посилає сигнал про зачаття, Причому задовго до точного підтвердження Вагітності в реальному житті.

Однак, Подібні сни вказують насамперед на крайній ступінь вашої заклопотаності питаннями зачаття й майбутнього материнства (вас може лякати Вагітність, Ви з якихось причин дуже не бажаєте її, Або навпроти, Ви всіляко намагаєтеся, Але не можете завагітніти).

Приснилася своя вагітність і великий живіт для чоловіка - до народження нових планів і ідей Власна Вагітність у символичном тлумаченні означає, Що наяву ви займетеся (будете "виношувати") якусь нову перспективну ідею або план, Що відніме максимум ваших сил і практично весь вільний час.

Однак, Подібні сни часто з'являються в чоловіків, Чиї дружини перебувають у положенні.

Вагітність дружини стає чоловікові настільки близька, Що він закономірно "примірить" на себе цей незвичний стан.

Такі сни ставляться до категорії "порожніх", Спровокованих реальними денними страхами й переживаннями Гладити вагітний живіт у сні (для жінок) - до зачаття; (для чоловіків) - думки про батьківство; кбогатству. Тлумачення з області прийме.

Точно зрозуміти побачене допоможе лише детальна розшифровка Приснилася вагітна дівчина або жінка - кбогатству. У традиційному тлумаченні, Побачивши Вагітну в сні, Ви можете розраховувати на благополуччя у всіх справах і на фінансове процвітання Приснився вагітний живіт у чоловіка, Вагітний чоловік або вагітна людина в сні, Приснився вагітний чоловік, Вагітність іншої людини в сні - фінансовий успіх побаченої людини Вагітний Чоловік у жіночому сні передвіщає тільки самі сприятливі життєві зміни, Особливо, Якщо вам приснився Вагітний Чоловік.

Символічно "Вагітність" означає поява перспективних ідей і планів - імовірно, Ваш Чоловік займеться якоюсь прибутковою справою наяву.

Для чоловіків же сновидіння дає інший прогноз.

"Вагітна Людина" для вас - це якийсь знайомий чоловік, Що найближчим часом обійде вас по кількості планів і ідей.

Точніше зрозуміти сновидіння ви зможете, Якщо точно згадаєте, Хто саме був Вагітним у вашім сні.

Можливо, Це реально знайомий вам Чоловік, Чиїй вправності, Винахідливості й заповзятливості ви підсвідомо заздрите наяву.

Приснилося, Що подруга вагітна, Приснилася вагітна подруга або невістка, Вагітна племінниця або дочка, Приснилася вагітна внучка або родичка, Приснилася вагітна мама або сестра, Вагітна тітка або невістка, Вагітність дочки в сні - до вагітності побаченої жінки Якщо в сні ви бачили Вагітної близьку вам жінку дітородного віку, Що при цьому не Вагітна в цей момент, Сновидіння дійсно може передвіщати побаченій жінці швидке зачаття й вагітність.

Між близькими людьми існує незримий взаємозв'язок, Що дозволяє на відстані одержувати інформацію щодо подій, Уготованних близькій людині наяву.

Приснилася вагітність улюбленої або дружини, Приснилася вагітна коханка або наречена, Вагітна колишня в сні - до вагітності побаченої жінки; побоювання із приводу майбутньої вагітності Подібні сни можуть передвіщати вагітність побаченої жінки.

Однак, Насамперед це сновидіння вказує на ваш величезний острах настання Вагітності наяву.

Цей сон - підсвідоме відтворення страхаючої вас ситуації Приснилася вагітна бабуся або свекруха - несподіване багатство Приснилася вагітна дівчинка або вагітний ребенок - подив, До приємних новин Вагітність жінки, Старше дітородного віку, Передвіщає несподіваний прибуток для тієї, Кого ви бачили в сні.

Вагітність Ребенка в сні вказує на вашу надмірну заклопотаність занадто раннім розвитком дівчинки (якщо ви бачили свою дочку або дуже близьку родичку).

Якщо вам приснилася Вагітної незнайома Дівчинка (сторонній ребенок, Не існуючий персонаж), Сон пророкує подив і одержання несподіваних звісток Приснилася вагітність знайомої або суперниці, Вагітна суперниця в сні - заздрість; страх; думки обеременности. Вагітність жінки, До якої ви не випробовуєте теплих почуттів, Указує насамперед на заздрість із вашої сторони.

Можливо, Ви мрієте про ребенке, Але не можете його зачати.

Або, У символичном тлумаченні, Вашу Суперницю чекає більший успіх.

І в теж час Вагітність Суперниці в сні вказує на ваш підсвідомий страх.

Ви боїтеся, Що ця жінка дійсно завагітніє й тим самим прив'яже вашого чоловіка ксебе.

Приснилося, Що вагітно хлопчиком або дівчинкою - до вагітності ребенком побаченої підлоги Подібні сновидіння дійсно можуть вас повідомити підлога (а так само ріст, Вага та інші параметри) ще не народженого ребенка.

Мати може одержати дані про виношуване маля ще задовго до його народження Приснилася вагітна покійниця або вагітний небіжчик - сумні звістки; ностальгія й туга за покійним Якщо померла людина при житті був дуже близький і дорогий вам, Сновидіння не вимагає розшифровки, Тому що його спровокували ваші власні переживання про покійного й туга.

Якщо Вагітним у сні був сторонній Труп, Мовлення може йти про необхідність повернутися до минулого.

Труп, Побачений у сні, Символізує щось (або когось) з вашого минулого життя.

Із цієї позиції Вагітність Небіжчика вказує вам - щоб знайти відповідь на тривожний вас питання, Необхідно подумки вернутися назад.

Приснилася вагітність не від чоловіка, Вагітність від колишнього або від друга в сні - до зради; сексуальна незадоволеність Так чи інакше поява в сні Вагітності від сторонніх людей, З якими ви не маєте сексуального контакту в реальному житті, Указує або на вашу незадоволеність інтимним життям наяву, Або на вашу підсвідому готовність кизмене.

Приснилася вагітність і двойняшки, Приснилося, Що ви вагітна двійнею - до зачаття двійні; інакше - подвійно вдалі плани й проекти Жінкам дітородного віку цей сон дійсно може передвіщати зачаття двійні.

Однак, Найчастіше подібні бачення бувають спровоковані власним бажанням (небажанням) зачати двойняшек або близнюків.

У символичном тлумаченні Вагітність Двійнею в сні передвіщає появу подвійно вдалих і перспективних планів і ідей Приснилася помилкова вагітність або мертвий ребенок - обман, Розчарування; кболезни. У символичном тлумаченні цей сон дає прогноз, Що задумане вами наяву навряд чи здійсниться.

І в теж час жінкам у положенні або тільки планіруючих зачати ребенка сновидіння дає тривожний прогноз - імовірно, Стан вашого здоров'я зараз під погрозою Приснилася небажана або несподівана вагітність - острах зачаття; несподівані зміни вжизни. Молодим жінкам цей сон свідчить про крайню заклопотаність питаннями зачаття й вагітності.

Імовірно, Вагітність не входить у ваші плани, Ви багато думаєте над цим питанням, Що закономірно прокралося у ваш сон.

Всім іншим побачене пророкує якісь великі й незаплановані зміни вжизни.

Приснилася вагітна у весільному платті - до невдалого одруження; інакше - сприятливі зміни Уважається, Що поява весільної атрибутики в сні для молодих людей дуже тривожний знак, Що передвіщає, Що весіллю не призначене відбутися.

І в теж час Вагітна Жінка в сні - сприятливий образ, Що несе прогноз майбутнього щастя й багатства.

У цілому сприятливий сон для людей, Які не планують зв'язувати себе узами шлюбу Приснилася гола вагітна жінка - подив; до появи суперниці; для чоловіків - сексуальний інтерес Жінкам це сон дає тривожний прогноз - у вашім житті дійсно може з'явитися могутня суперниця.

Для чоловіків побачене свідчить про сексуальний інтерес саме до Вагітної жінки.

У багатьох чоловіків є підсвідоме бажання вступить, Що Перебуває вположении.

Приснилася вагітна циганка - на радість; веселе времяпрепровождение; багатство Циганка в сні розшифровується в значенні "екзотичний персонаж", Що в більшості випадків передвіщає радість і веселе времяпрепровождение.

Приснилася вагітна змія - мудрість, Досвід; небезпека, Влада несвідомого Приснилася вагітна корова - кбогатству. Приснився вагітний пацюк або миша - дрібна побутова турбота й проблеми Приснився вагітний кінь - народження нової творчої думки або ідеї Приснилася вагітна риба - кбеременности. Приснилася вагітна свиня - статок Приснився вагітний собака - додаток у сімействі друга Приснився вагітний кіт - несподівана звістка; ваша хтивість не доведе до добра Довідавшись тлумачення тварини, Що було Вагітним у сні, Ви зможете скласти для себе найближчий прогноз.

Однак, Подібні сни жінкам дітородного віку можуть передвіщати настання вагітності наяву (Вагітні жінки, Тварини, Діти або дитинчата тварин саме таки з'являються в сні напередодні вагітності).

У цілому подібні сни вважаються досить сприятливими й передвіщають зміцнення фінансового добробуту


Загадкове і Таємниче:
Якщо ви бачили Знаменитість у сні, Неодмінно загляньте в Сонники - їхнього тлумачення вас дуже здивують! Більшість Сонників відмінюєт
Змія, Змії, Кобра, Гадюка, Уж Якщо ваш спокійний сон порушили своєю появою Змії, Вам приснилася отрутна Змія, Кобра або Гадюка, Сонники
Змії кусають, Змії душать, Зміїну отруту, Змію вбити, Змія анаконда, Змія без голови, Змія біла, Змія більша, Змія в акваріумі,
Зима, Зима влітку, Зима не в сезон, Зима сніг, Зима лижі, Зима замети, Зимовий ліс, Зимова дорога, Зимова риболовля, Зими, Сніг зима Якщо в
Жуйка, Що ви бачили в сні, На думку Сонників, Має значення, Більшим, Ніж можна припустити на перший погляд. Жуйка в сні символізує ваші п
Якщо вам приснився Журнал, Сонники пропонують перед пошуком тлумачення цього сну уточнити - який саме Журнал ви бачили в сні. Якщо

Сни