Багато з людей схильні розділяти магію на чорну й білу, погану й гарну. У поняття "білий приворот" люди вкладають обряд, що не принесе ніяких хворобливих негативних наслідків ні для того, хто робить ритуал, ні тому, на кого вплив спрямований.

Із цієї позиції ми розглянемо, як зробити білий приворот самостійно, опишемо сам обряд і нюанси, які необхідно буде дотримувати в процесі й після ритуальних дій.

А взагалі, магія єдина, просто все залежить від людини, що магію застосовує, у чи добро ні.

Це як ножик - він просто ніж, але їм можна зробити як чорна справа - так і світле Подібних білих приворотних обрядів, створених для того, щоб повернути улюбленого, існує дуже багато.

Ми розповімо про одному з них.

Проводити ритуал необхідно на зростаючому місяці, дві п'ятниці підряд.

Даний білий приворот на любов зажадає наступних інгредієнтів: червону тканину, ваше фото й фото улюбленої людини (бажано на весь зріст і не пізніше року зйомки.

Але якщо ні, піде кожне); дві червоні (якщо хочете наголошувати на сексуальних почуттях) або рожеві (для романтичних відносин) свічі; рожеве або апельсинове ефірне масло, будь-яку річ, що ви потім подаруєте коханій людині (або їду, питво, якими почастуєте об'єкт впливу).

Якщо ви вибрали для ритуалу подарунок - то заряджайте його 2 ритуали підряд, і тільки потім даруєте.

Помнете, що після ритуалу й до моменту дарування подарунок ніхто не повинен бачити й тим більше стосуватися його, краще зберігати його в темному місці, або загорненому в чорну тканину.

Їду(питво) запропонуєте після першого й другого ритуалу - 2 рази отже, сам ритуал.

(якщо з якихось причин даний обряд вам не сподобається, на нашім сайті представлені різні варіанти білих приворотів, і приворотів по фото).

На стіл постеліть червону тканину (розмір близько 40Х40 див, так, щоб усе вмістилося на тканині) покладете поруч ваше фото й фото коханої людини.

Перед фотографіями покладете їжу, питво або подарунок.

На одній свічі напишіть: "(ім'я улюбленого) любить жаркою, жагучою любов'ю тільки мене, (ваше ім'я), амінь".

На другій свічі напишіть: "долі (ім'я й ім'я) навік єдині єдиною любов'ю.

амінь".

Обмажте свічі рожевим або апельсиновим маслом рухом зверху долілиць.

Другу свічу поки відкладете, запаліть першу.

Почніть капати воском на фото на місці голови коханої людини, при цьому краплями прочерчивайте доріжку до вашої голови, зі словами: "Всі думки й помисли, всі сни й мрії, всі мрії (ім'я улюбленого) тільки про мене, (ваше ім'я).

так буде так!

".

Потім почніть також вести доріжку від його (її) горла до вашого, говорячи: "всі мовлення й розмови любовні (ім'я улюбленого) про мене (ваше ім'я), так буде так!

".

Креслячи доріжку від його(її) серця до вашого, вимовляєте: "Серце (ім'я л.

) горить до мене, (ваше ім'я) любов'ю, палахкоче, з'єднатися із мною назавжди бажає, так буде так!

".

Доріжка від його(її) сонячного сплетення до вашого: "Всім желаньем своїм, стремленьем (ім'я л.

) лише до мене йде, мене бачити бажає, із мною бути бажає, так буде так!

".

Від полових органів: "Пристрастю (ім'я л.

) до мене, (ваше ім'я) палає, злитися із мною воєдино бажає (за бажанням можна додати "мати тільки від мене дітей бажає"), так буде так!

".

Залишіть свічу догоряти в головах фотографій.

Самі фото складете один на одного лицьовими сторонами.

Від першої свічі запаліть другу, і за годинниковою стрілкою обкопуйте фотографії по краях, зробивши 3 кола.

Поки капаєте, говорите: "У єдино долі (ім'я й ім'я) з'єдную, душі наші любов'ю в єдиний імпульс зливаю.

Шлях щастя й радість, любов увійдуть у наше життя, і навічно нас з'єднають.

Так буде так!

" Повторюйте це, поки не пройдете 3 кола по контурах фото.

Потім за допомогою крапель воску намалюйте в центрі зворотної сторони фото знак планети Венера, із двох сторін.

Залишіть свічу догоряти Після чого подарунок сховайте в темне місце, недогарки від свічі й фото загорніть у червону тканину й покладете поруч із подарунком або їжею, приготовленої.

Другий ритуал робіть також, тільки під червону тканину покладете з'єднані фото з першого ритуалу Тепер про нюанси, які зроблять цей білий приворот по фото реально працюючим.

Перед тим, як виконувати ритуал, щоб повернути чоловіка, обов'язково ознайомтеся із правилами успіху будь-якого ритуалу.

їх ви можете знайти на нашім форумі в розділі методик, посилання на форум унизу статті Основний акцент у досягненні успіху ритуалів робиться на вашім внутрішньому стані під час і після ритуалу.

Ви повинні думати тільки про позитивний результат, жити так, начебто це вже відбулося, бути абсолютно впевненими в успіху.

Ваші думки й емоції повинні бути тільки позитивними, чистота помислів дуже важлива, тому що ваші думки й емоції створюють навколо вас енергетичне поле, саме й притягивающее тієї або іншої події у ваше життя.

Тому, виключите перегляд негативних ТВ і радіо передач, прослуховування несучі негативні емоції пісень, читання негативних книг і газет.

Не спілкуйтеся з тими, у кого особисте життя не зложилося, і навпаки - вибирайте тих людей, які щасливі влюбви.

Якщо ви вважаєте, що самостійно не подужаєте таку колосальну роботу над собою, звернетеся до фахівців.

Додатковий вплив ритуалів мага, моральна підтримка допоможуть тим, хто не почуває в собі впевненості у своїх силах рекомендуємо: як терміново повернути коханої людини за допомогою магії як швидко повернути чоловіка всемью.

навчання ясновидінню по скайпу (відеозв'язок), онлайн..

робимо привороти - авторська методика.

Як приворожити дівчину за допомогою фото.

Приворот на місячні самостійно і його наслідку як стати вампіром у реальному житті не вмираючи й без укусу Магія природи: використання тварин вмагии.

як потрапити в минуле: чи можна за допомогою магії подорожувати в часі?

як повернути любов у сім'ю: приворот простору любові Як зробити сильний сексуальний приворот улюбленого самостійно в домашні умовах Сучасна сексуальна магія і її таємниці.

Магія сексу опис білих і чорних приворотів Всі любовні привороти Дія привороту Змови, присушки, привороти

Загадкове і Таємниче:
Бойова магія - це галузь парапсихологических наук, що містить у собі навчання різних практичних аспектів енергетичного захисту й нап
магія кольору - як впливає магія кольору на підсвідомість людини? цікаво, чим керуються люди при виборі улюбленого кольору? Що змушує
магія краси - річ, безумовно, суб'єктивна. Магія краси найвищого рівня - її можна зустріти лише в день весілля на прикладі нареченої. У ц
магія мозку, сили думки - це не просто надприродні здатності нашого мислення й «сірої речовини». Магія сили думки - це гіпноз, медитаці
Люди часто не вміють дивитися на мир у його цілісності, обмежуючись аналізом малих його частин, при цьому думаючи, що судять про ціле.
Амулети й талісмани У житті нас оточують самі різні негативні фактори: стрес, депресія, проблеми на роботі, у сім'ї, постійна суєта. У ц

Як користуватися Магією