Багато дівчин, у яких не зложилися відносини, мучаються проблемою - як повернути хлопця, якого любиш. З накопиченим досвідом, людство винайшло безліч способів відновлення відносин, що розладналися.

Від чисто фізичних (подарунки, романтичні вечори, побачення, любовні листи й визнання) до магічних (обряди, любовні змови й т.

п.

). Не можна відразу точно сказати, що допоможе в даній конкретній ситуації.

Тому, можна діяти навмання, пробуючи різні способи улагоджування відносин, або ж можна скористатися діагностикою ситуації за допомогою ясновидіння, карт Таро, руней або іншої ворожильної системи.

Діагностика допоможе точно визначити причину, по якій відносини розпалися, і вже виходячи із цієї причини, з аналізу характеру хлопця й дівчини, і сприятливих обставин у цілому, вибрати способи відновлення любові Незалежно від того, яка причина розставання, маги-професіонали завжди рекомендують перед проведенням будь-яких любовних обрядів, або навіть якщо ви не будете до них прибігати, а скористаєтеся іншими методами - однаково краще спочатку провести енергетичне чищення вас і вашої коханої людини.

Оскільки, практично завжди розставанню супроводжують сварки, взаємні образи, негативні емоції.

і буває так, що просте чищення дозволяє забрати цей негатив, і старі відносини знову відновляються, тому що любові вже нічого не заважає.

Тому ніколи не гребуйте енергетичним чищенням, тому що вона одна - енергетичне чищення може допомогти повернути улюбленого Якщо чищення не до кінця допомогло відновити те, що було загублено між вами, можна підсилити почуття приворотом.

щира любовна магія зовсім нешкідлива, тому що використовує у своїй суті лише енергію любові, і нічого більше.

Після такого, сьогодення, привороту можливий лише один побічний ефект - закоханість привороженого у вас.

Приворотів існує величезна безліч, і ви можете серед них вибрати той обряд, що саме вам здається найбільш підходящим під вашу ситуацію.

Чимало обрядів описано й у статтях на нашім сайті Але, який би ритуал ви не вибрали, вам обов'язково спочатку варто ознайомитися із правилами проведення магічних обрядів.

Загальну суть закону магії - втілення думки - ви можете вловити з фільму "Секрет".

Там хоч прямо й не говориться, що фільм про закони магії - але саме на цьому, на законі притягання, матеріалізації думки, вся магія й будується, всі обряди.

Тим, хто найкраще зрозумів ці закони й застосував усе на практиці, вдавалося навіть повернути чоловіка силоміць думки, без використання обрядів Ну, а для тих, хто поки не став асом у керуванні своїм життям за допомогою думок, розповімо, як повернути хлопця, якого любиш, за допомогою обряду Даний обряд проводиться тільки один раз (повторювати його не треба).

Але потрібний буде один інгредієнт, що не всім удасться дістати.

Хоча, якщо є бажання, можливість изищется.

отже, от що вам знадобиться для ритуалу: чотири червоних свічі, три червоних троянди, фотографія вашої коханої людини (краще спільна з вами, якщо такий немає - можна роздрукувати роздільні, але на одному аркуші паперу, рядком), невипрана простирадло, на якій спала сімейна пара (можна взяти батьківську).

Обряд проводиться в п'ятницю, на зростаючому місяці.

Під час виконання обряду нікого не повинне бути будинку, крім вас.

Не відволікайтеся на телефонні дзвінки (краще виключите телефон), не звертайте увагу на дзвінки у двері.

У вашій спальні на ваше простирадло постеліть ту, що ви припасли для обряду.

По чотирьох кутах простирадла поставте червоні свічі.

У центрі простирадла покладете три троянд, трикутником, бутонами по напрямку годинникової стрілки.

У центр трикутника покладете фотографію.

Запаліть свічі за годинниковою стрілкою.

і дев'ять разів вимовте голосним голосом змова: "От простирадло любові.

На ній спали-милувалися любовнички-голубчики.

Так і нам з тобою (ім'я хлопця) разом милуватися-обійматися, у любові жаркої купатися.

Так горить у твоєму серці (ім'я хлопця) любов до мене (ваше ім'я) і вдень і вночі, палахкоче, тебе до мене кличе-призиває.

Свічі, моєю рукою запалені, горять-догоряють, у твоє серце любов гарячу посилають.

Ключ-Замок словам моїм, так буде так!

" Дочекайтеся, поки свічі догорять повністю.

Заберіть недогарки.

Троянди потім покладете в трьох місцях, де ваш улюблений найчастіше буває.

А на простирадлі цієї спите один тиждень (фото нехай лежить під простирадлом) - при цьому, поки будете лежати на ній, визуализируйте вашу любов із хлопцем, як ви обіймаєтеся на цьому простирадлі й т.

п..

По витікання тижня згорніть простирадло, і покладете неї в темний пакет, разом з фото.

і нікому не показуйте й у жодному разі не стирайте.

Потім у перший раз скористайтеся нею, коли хлопець буде у вас ночувати - це закріпить ритуал.

На майбутнє, ви вже можете простигни стирати, але це вже не зніме закрепу на простирадлі.

(правда, стирайте не в занадто гарячій воді).

і якщо буде якийсь розлад у відносинах із привороженим вами хлопцем, ви знову постеліть це простирадло й поспите на ній із хлопцем.

Природно, що сам обряд не гарантує, що у вас із хлопцем буде всі завжди добре.

Підтримувати любов і тепло у відносинах ви повинні самі, щодня.

Тільки так, оберігаючи вогник любові, ви збережете його на століття.

Як приворожити до себе дівчину Змова на любов чоловіка до дружини самостійно по фотографії Як стати його дівчиною Приворот цвинтарний Як приворожити чоловіка самостійно.

Як стати улюбленої бажаної для чоловіка дівчиною, жінкою Приворот Красноярськ Як стати ідеальною дружиною, дівчиною Як приворожити в домашні умовах Як повернути його назад.

Приворот хто робив Як стати білою відьмою


Загадкове і Таємниче:
Бойова магія - це галузь парапсихологических наук, що містить у собі навчання різних практичних аспектів енергетичного захисту й нап
магія кольору - як впливає магія кольору на підсвідомість людини? цікаво, чим керуються люди при виборі улюбленого кольору? Що змушує
магія краси - річ, безумовно, суб'єктивна. Магія краси найвищого рівня - її можна зустріти лише в день весілля на прикладі нареченої. У ц
магія мозку, сили думки - це не просто надприродні здатності нашого мислення й «сірої речовини». Магія сили думки - це гіпноз, медитаці
Люди часто не вміють дивитися на мир у його цілісності, обмежуючись аналізом малих його частин, при цьому думаючи, що судять про ціле.
Амулети й талісмани У житті нас оточують самі різні негативні фактори: стрес, депресія, проблеми на роботі, у сім'ї, постійна суєта. У ц

Як користуватися Магією