За старих часів на Русі під час воєн людей брали в повний (полон). Християнські знахарі вчили солдатів і простих людей молитві, що допомогла б у випадку полону піти від ворогів непоміченим. Але була при цьому одне застереження - бранець або бранка повинні були бігти з полону тільки на убильную Місяць. У повню ця молитва не допомагає

Читати молитовний оберіг випливало перед самою втечею:

Господи, Боже мій!

Піди в перегони нині із мною,

Сам ключі-замки розімкни,

Двері, засуви, кайдани відімкни

Ворогам моїм, стражникам спати-лежати,

Ногам моїм з Господом бігти

А хто восхочет мене, (ім'я), відшукати,

Той сам між двох стовпів стане плутатися

Ворога справа кепське, Божие справа вірне

Ключ, замок, мова

Амінь. Амінь. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Варто знати, що скарб ніколи не кладуть у землю в неділі, а також у святі й престольні свята Перш ніж покласти скарб на зберігання, пот
За старих часів на Русі під час воєн людей брали в повний (полон). Християнські знахарі вчили солдатів і простих людей молитві, що допо
Лист із Іркутська від Валеевой О. П.: «Я дякую Добродії Бога за те, що Ви візьмете мій лист у свої руки. Справа моє до Вас непросте, але в
З листа майстра Марії Пилипівни Ипатьевой: «Не знаю навіть, із чого почати, щоб Ви правильно зрозуміли всю сформовану ситуацію. Напев
Напередодні Великодня прочитайте особливу заговор над водою, який потім облийтеся з голови до ніг. Замовні слова такі: Зберіться, чот
Господь дав мені щастя поговорити з дуже гарною людиною, чудовим артистом, якого знає, любить і цінує вся наша неосяжна країна. Я не на

Заговори