Варто знати, що скарб ніколи не кладуть у землю в неділі, а також у святі й престольні свята

Перш ніж покласти скарб на зберігання, потрібно запастися водою, який напередодні обмивали небіжчика. У підготовлену для скарбу яму наливають воду й відразу опускають у неї ніж із кров'ю вбитої тварини. заговор читають так:

В імена Батька й Сина й Святого Духа

Матерь сиру земля,

Ніхто всіх аршинів твоїх не вважає,

Ніхто всіх твоїх вод не випиває,

Ніхто із силою твоєї не подолає

Об кістку тебе не розбити,

На дві частини не переломитися

Будь мені замком

Стань мені ключем

Скарб мій візьми, у цілості збережи

Нікому мій скарб не давай,

Лише рабові Божию (ім'я) віддай

А коли хто інший скарб мій візьме,

Нехай на того твоя вага впаде

Слово моє лепко, справа моє міцно -

Кістки ламає, кров випускає,

Земля в себе, у землю забирає

Каймлом - стійма, каймлю сидьмя,

Каймлю лежачи - брати скарб не гоже.

Земля розтирає, ворога роздирає

На пил, на траву,

По воді, по вітрі

Слово моє вічно й нескінченно.

Хто скарб цей візьме,

Того мати-земля забере

Ключ у мені, замок вземле.

В ім'я Батька й Сина й Святого духу

Нині й прісно й повік. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Варто знати, що скарб ніколи не кладуть у землю в неділі, а також у святі й престольні свята Перш ніж покласти скарб на зберігання, пот
За старих часів на Русі під час воєн людей брали в повний (полон). Християнські знахарі вчили солдатів і простих людей молитві, що допо
Цю заговор читають перед тим, як відправитися в дорогу. Слова заговор наступні: Ідуть три сестриці, три тяжкі судьбици: Одна
Лист із Іркутська від Валеевой О. П.: «Я дякую Добродії Бога за те, що Ви візьмете мій лист у свої руки. Справа моє до Вас непросте, але в
З листа майстра Марії Пилипівни Ипатьевой: «Не знаю навіть, із чого почати, щоб Ви правильно зрозуміли всю сформовану ситуацію. Напев
Напередодні Великодня прочитайте особливу заговор над водою, який потім облийтеся з голови до ніг. Замовні слова такі: Зберіться, чот

Заговори