Гороскоп на 2014 рік, кар'єра й взаємини в робочому колективі, складений для знака зодіаку Близнюки На відміну від інших сфер життя діловаа й професійна тридцятилітній 2014 року земляного бика досить сприятлива для активних і заповзятливих Близнюків. Успіх у справах буде очікувати представників вашого знака зодіаку вже на самому початку 2014 року на умову того, що ви реально оцінюєте власні можливості й не намагаєтеся проковтнути занадто великий шматок.

Головне правило застосовне для всього 2014 року ця розсудливість і практичність, тому що цей рік по східному гороскопі рік жовтого земляного бика відомого своєю неквапливістю й практичністю у всіх питаннях дотичних насущних проблем Гарна конфігурація планет у професійному секторі гороскопа Близнюків остаточно сформована в середині лютого може вплинути на просування ваших кар'єрних амбіцій.

Однак наявність у гороскопі Сатурна може зробити ваші й без того амбіційні бажання в цій сфері, зовсім нерозмірними з вашими поточними можливостями.

Постарайтеся цього разу не просити в долі занадто багато чого, раптом ви одержите те, що не зможете удержати в руках.

Як би не складалися успіхи близнюків у професійній сфері початку 2014 року, до середини весни обрій знову очиститься від всіх перипетій, відкриваючи Близнюкам у професійній сфері нові простори повні привабливих речень очікуваних у літній період 2014 року.

Найкраще цього разу в Близнюків буде вдаватися вибудовування взаємовигідних відносин з партнерами, колегами, консолідація сили й ресурсів усередині вашого підрозділу або колективу.

Але головне, що такі непрості з погляду політики проблеми будуть вирішені у вашу користь завдяки зусиллям інших людей, ваше завдання буде зводитися лише до правильного керівництва й контролю над подіями, що розвертаються Найбільших сюрпризів у відношенні ваших професійних інтересів дорогі Близнюки варто очікувати завдяки значимому планетарному впливу в червні-липні 2014 року.

Найбільш значима планета - Сонце (в астрології Сонце розглядається як планета), міцно влаштується в діловому секторі вашого гороскопа на цей період, розбурхуючи й збуджуючи природну потребу Близнюків до успіху.

Що знаменно, до середини літа планета Юпітер (у гороскопі Юпітер означає шанс, удачу, випадковий успіх), підійде до сектора гороскопа відповідального за ваш професійний успіх.

Такий сприятливий збіг випадає раз у десятиліття, виразно, липень-серпень 2014 року буде мати знаковий вплив на кар'єру й ділові якості власників вашого знака зодіаку.

Звичайно, варто сказати, що сприятливе розташування небес це ще не ознака стовідсоткового успіху, багато чого залежить від самої людини.

Перелом даної ситуації намічений на вересень 2014 року бика, у цей період Близнюкам має бути вирішувати й вибирати правильний шлях подальшого свого професійного життя.

Успіх супроводжує вашим починанням, однак тільки ви самі здатні визначити його напрямок і прийнятні рамки наслідків супутніх зобов'язань Осінь 2014 року повинна знову наповнити Близнюків надією на успіх, додати сил і надихнути на досягнення нових висот.

Позитивний стан ділового сектора вашого гороскопа на цей період забезпечить Близнюкам найбільшу підтримку експансії ваших професійних інтересів.

Вищевказане твердження базується на факті сприятливого розміщення сил у гороскопі Близнеця на останні місяці бика, що йде 2014 року.

Протягом тривалого часу в діловому секторі гороскопа Близнюків улаштуються дві важливі для ваших професійних успіхів планети, а саме планета Уран і планета Меркурій.

У теж час, Сатурн, що зовсім недавно вносив сум'яття, покине професійний сектор гороскопа Близнеця, звільняючи простір для ще більш сприятливих маневрів у цій сфері.

До того ж, по позитивній позиції Юпітера в цей період можна прогнозувати зовсім неймовірно сприятливі події.

Інакше кажучи, до кінця 2014 року бика для Близнеця в сфері його професійних інтересів складеться ситуація яка потенційно здатна переломити весь хід подій вашої кар'єри.

Кінець 2014г може стати моментом відліку нової епохи вашого бізнесу, або ваше професійне життя може в цілому одержати поштовх ззовні завдяки вдалим інвестиціям і прочим подібним до заходів.

  Гороскопи 2014 Бика року для Близнюків Повний список річних астрологічних прогнозів на 2014 рік жовтого , гороскопи знака Близнюки на 2014рік по китайському гороскопі.

Інші гороскопи на 2014 рік жовтого Бика для знака Близнюки:

    персональний гороскоп на 2014 рік для Близнюків      NEW любовний гороскоп на 2014 рік для Близнецовгороскоп для Близнюків на 2014 рік - здоровьеблизнеци: фінансовий гороскоп на 2014г.


Загадкове і Таємниче:
Гороскоп з його зодіакальним колом прийшов до нас із глибини століть як культурна спадщина наших предків У традиційні до індустріаль
Діва - шостий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Мутабельний (непостійний, мінливий). Керуюча
Телець - другий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Фіксований
Скорпіон - восьмий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Фіксований (постійний,
Стрілець - дев'ятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вогонь Властивість знака: Мутабельний
Риби - дванадцятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Мутабельний (непостійний,

Гороскопи