Гороскоп на 2014 рік, кар'єра й взаємини в робочому колективі, складений для знака зодіаку Стрілець На початку 2014 року професійне життя Стрільця буде перебувати під пильною увагою планети Юпітер і планети Марс, що надають власникам вашого знака зодіаку підвищений тонус, енергетику, піднесені амбіції яким супроводжує успіх. Негативним фактором залишиться вплив Плутона, що затаїться, очікуючи підходящого моменту, щоб завдати удару в саме уразливе місце.

Ситуація із Плутоном неприємна, але якщо Стрільці постійно будуть триматися напоготові щоб відбити удар, то нічого поганого не трапитися У лютому й березні 2014 року Стрільці продовжать свій тріумфальний хід, одержуючи визнання своїх заслуг.

У цей період недоліку яких-небудь ресурсів Стрільці випробовувати не будуть, для успіху в професійній сфері у вас є всі необхідні тридцятилітні: неприборкана енергія й непохитний ентузіазм.

Однак, незважаючи на всі мислимі переваги й високе заступництво планети Юпітер, Стрільці зштовхнутися з обставиною, що дозволяється важко, що возникли через недальновидне рішення прийнятого вами в минулому.

Тільки не паникуйте, навіть якщо на перший погляд ситуація катастрофічна, приклавши зусилля, засоби й зв'язки ви з легкістю зумієте зменшити до мінімуму наслідку цієї непередбаченої події У квітні й травні 2014 року в Стрільців з'явитися відмінний шанс просунутися по кар'єрним сходам, а так само поліпшити стан справ у багатьох ділових і професійних питаннях.

Однак цього разу Стрільці повинні мати чітко сформульований план дій, що ви зможете виконати з педантичністю військового офіцера.

Причиною такої умови буде виникнення двох суперечних один одному планетарних аспекту в гороскопі Стрільця.

З одній стороні в битві буде брати участь Юпітер, що обіцяє успіх, з іншої сторони планета Сатурн предвещающая несподівані перешкоди.

Яка зі сторін буде превалювати, вирішити зможуть тільки Стрільці, діючи відповідно до своїм прагненням Літній період 2014 року, так само як і весь рік бика - так називається 2014 рік у китайському гороскопі, очікується досить плідним для представників знака зодіаку Стрілець.

Ви виразно не збираєтеся дискредитувати свою репутацію як працьовитого працівника й що намагається домогтися положення в суспільстві співробітника.

На це раз у гороскопі Стрільця з'явитися Нептун і Марс, спонукуючи ваші амбіції й бажання превстигнути в початій справі.

До того ж Марс додасть Стрільцям упевненості, сил і войовничості.

Жаль, але варто визнати що, незважаючи на сприятливе співвідношення сил, у професійному секторі гороскопа виявиться Сатурн, підбурюючи Стрільця до неадекватності й необґрунтованості.

У реальності, появу Сатурна рідко говорить про стовідсоткову появу непереборних обставин, частіше ця планета пророкує, що ви самі здатні зіпсувати своє існування через нерозумність і відверту недалекоглядність.

Будьте обережні, приймаючи важливі рішення Сприятливий вплив Юпітера одержить продовження восени 2014 року.

Цього разу вашим тісним відносинам у професійній сфері ніхто не перешкодить, Стрільці будуть насолоджуватися визнанням і плодами своїх досягнень у роботі.

Медяний місяць протриває недовго, у жовтні Юпітер потрапить в опозицію до планети Нептун.

Якщо Стрільці не проведуть попереджувальну роботу, відношення до вас, як усередині робітника колективу, так і в середовищі колег змінитися безповоротно - багато чого чому ви так радувалися, останнім часом, змінить свій знак із плюса на мінус.

У грудні 2014 року ймовірні обман, підробка, слухи, а так само відверто шахрайські операції.

Будьте напоготові.

  Гороскопи 2014 Бика року для Стрільця Повний список річних астрологічних прогнозів на 2014 рік жовтого , гороскопи знака Стрілець на 2014рік по китайському гороскопі.

Інші гороскопи на 2014 рік жовтого Бика для знака Стрілець:

    персональний гороскоп на 2014 рік для Стрільця      NEW любовний гороскоп на 2014 рік для Стрельцагороскоп для Стрільця на 2014 рік - здоровьестрелец: фінансовий гороскоп на 2014г.


Загадкове і Таємниче:
Гороскоп з його зодіакальним колом прийшов до нас із глибини століть як культурна спадщина наших предків У традиційні до індустріаль
Діва - шостий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Мутабельний (непостійний, мінливий). Керуюча
Телець - другий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Фіксований
Скорпіон - восьмий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Фіксований (постійний,
Стрілець - дев'ятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вогонь Властивість знака: Мутабельний
Риби - дванадцятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Мутабельний (непостійний,

Гороскопи