Сексуальна прив'язка й приворот

Хоча сексуальна прив'язка (або сексуальний приворот) - обряд з арсеналу чорної магії, це один з найбільш нешкідливих, а часом і необхідних магічних ритуалів. Його можна використовувати для того, щоб заподіяти шкода, але основне завдання прив'язки - зміцнювати, а не руйнуватися

Сексуальна прив'язка й егильет

Ці два магічних терміни часто плутають і відносять до тому самому ритуалу, а це невірно.

Егильет спрямований на обмеження сексуальних контактів, попросту говорячи, приворожений не може займатися сексом ні з ким, крім того, до кого привороженийСексуальна прив'язка викликає в людини сексуальний потяг до що причаровує, але не виключає контакти з іншими людьми й не перешкоджає їм

Небезпека й наслідки сексуального привороту

Правильно зробленийПриворот на секс сексуальний приворот не викличе ніяких негативних змін в особистості що причаровується (пияцтво, наркоманія, агресія) і «розплати» для того, до кого причаровували (невдачі в житті, хвороби, проблеми з дітьми).

Тому навіть якщо сексуальною магією вирішить зайнятися законна дружина, щоб захистити сім'ю від можливих суперниць, краще скористатися саме прив'язкою

Прив'язка поверне сексуальний інтерес чоловіка, а егильет - наведена імпотенція стосовно інших жінок може змінити характер чоловіка до гіршого, зробити його дратівливим, злісним, штовхнути калкоголизму.

Підготовка до обряду

Ритуал самостійного привороту на секс проводять на зростаючому Місяці, бажано в п'ятницю - день Венери. Перед початком ритуалу прийміть ванну, розслабтеся, відключите телефон і дверний дзвінок, щоб вас не потурбували

Для обряду вам знадобляться одна або дві червоні свічі, фотографія й по можливості деталь одягу того, кого будете прив'язуватися

Обряд прив'язки

СвічаЯ знаю про два варіанти проведення сексуальної прив'язки:

Перший варіант привороту підійде, якщо ви в досить гарних відносинах із що причаровується. Запаліть одну свічу, дивлячись на фотографію, повністю зосередьтеся на цій людині й погладжуйте другу свічу те лівої, те правою рукою так, як якщо б ви стосувалися шкіри цього людини
    У цей час читайте заговор. Робити це треба доти, поки свіча не догорить на третину, але при бажанні можна дати догоріти до кінця. Другу свічу вам потрібно буде запалити в присутності об'єкта прив'язки (саме тому спосіб не підійде, якщо ви не підтримуєте з ним спілкування).Другий варіант привороту, при якому потрібна тільки одна свіча - ви запалюєте її й погладжуєте фотографію, читаючи ту ж заговор. Після ритуалу фотографія залишається у вас. Якщо ви маєте доступ до одягу що причаровується, замість свічі або фотографії використовуйте таким же способом деталь одягу

Текст заговори

"У море-окияне на острові Бешкетнику горить камінь Алатирь,
горить-не згоряє, так і раб божий... (ім'я) горить-палає,
не догоряє, до мене, рабі божої... (ім'я) дорогу не забувається
Будь моє слово міцне повік. Амінь."

Висновок

Звичайно, сексуальна прив'язкаСексуальна прив'язка змусить людину бути з вами, як би ви не виглядали і як би себе не вели, але якщо ви не станете вдобавок піклуватися про свій зовнішній вигляд, поводження, манерах, не бажаючих ваших відносин люди швидко зрозуміють, що справа нечисто, а зняти сексуальний приворот професійній чаклунці або магові так само легко, як і зробитися

Тому стежите за собою, будьте привабливі, і самостійно проведена сексуальна прив'язка стане тільки одним з ланок у ланцюжку, що поєднує вас із коханою людиною. Щастя вам, любові й сімейного благополуччя!

Загадкове і Таємниче:
Хочу поділитися з вами заговорми, які допомагають швидше перебороти застуду й грип. Ці заговори
Бородавки - начебто б такий дріб'язок, а доставляють стільки турбот.
Усі знають, яка це лихо, якщо родич або близька людина п'є. Моя гарна знайома порекомендувала
заговор від бородавок на яблуко: розрізати яблуко ниткою, натерти
У магії існує чимала кількість змов і ритуалів для залучення удачі. До речі кажучи, магія удачі
Ми все хочемо бути успішними людьми. І кожному цікаво, як залучити удачу у своє

Прикмети