заговори на удачу

Ми все хочемо бути успішними людьми. І кожному цікаво, як залучити удачу у своє життя. На цю тему написана безліч книг і посібників

Психологи, езотерики, маги й медіуми пропонують сотні рецептів, як стати щасливим у всім. Але наскільки вони ефективні? Пропоную вашій увазі трохи цікавих змов і ритуалів на удачу й везіння. А вуж, який з них самий-самий, вирішувати вам

Плетений магічний шнур

Щоб стати успішним Шнур на удачуі домогтися виконання таємних бажань, можна зробити своїми руками талісман на удачу - магічний шнур. Всі дуже просто.

Беріть товсті нитки й плетіть із них кіску. При плетиві представляйте образ того, як вам везе в потрібних справах, як ви досягаєте успіху

Червона нитка символізує любов і страстьжелтая - фізичні сили й здоровьезеленая - матеріальне благополуччя й богатствосиняя - здійснення бажань і досягнення цілей

Можна сплести однотонну або різнобарвну кіску. Все залежить від того, у якій сфері життя ви хочете домогтися успіху. Кінці кіски з'єднаєте разом, виходить подоба браслета. Носити амулет на удачу потрібно на щиколотці лівої ноги

Ритуал для залучення удачі й везіння

Щоб залучити фортунуЗалучити фортуну - рис, на маленьку тарілочку акуратно насипте три їдальні ложки солі у вигляді гірки, зверху - три ложки цукру й стільки ж ложок рисових зерен

Розімкніть англійську шпильку й акуратно застроміть її в гірку. Залишіть на ніч. А з ранку візьміть у руки шпильку й приколіть до одягу так, щоб ніхто неї бачив. Відправляйтеся по справах. І ви будете приємно здивовані вашою удачею!

заговор на удачу із грошима

Один з найпростіших і діючих Удача із грошимазмов на удачу, це заговор на монети. Візьміть у руку нову блискучу монету, помістите її між долонями, склавши їх як у молитві. Притулите долоні до губ більшими пальцями й прошепчіть слова заговори:

«Що заважало щастю ладь здуваю,
гроші й удачу вірно залучаю.»

Ритуал потрібно повторити тричі, щораз використовуючи іншу монету. Віднесіть заговорені монети на найближче перехрестя й непомітно там залишіть. Успіх у грошових справах буде на вашій стороні:)

Свічковий ритуал на удачу

Якщо у вашім житті Свіча на удачуне вистачає удачі в тій або іншій області, є цікавий ритуал зі свічами. Запаліть більшу свічу:

Жовт або синю, якщо підкачало здоровьетемно-синю, якщо хочете перемогти враговзеленую, якщо не вистачає денегфиолетовую, якщо потрібне духовний розвиток або нові знаниякоричневую, якщо не вистачає професійного успехакрасную свічу, якщо не везе в любові й страстибелую, якщо потрібно закінчити важливу справу, а сили закінчуватися

Свічу візьміть двома долонями, при цьому ваш подих повинне бути повільним і глибоким. Дивитеся на полум'я й чітко представляйте своє таємне бажання. Свіча одержує енергію вашої мрії й передає вам упевненість, що вона збудеться, а всі ваші дії стануть успішними

Китайський ритуал на везіння

Цим ритуалом на везіннязаговор на везіння з Китаю із мною поділилася читачка з Китаю. Проводять ця заговор хоч щодня, але тільки в гарному настрої

Запаліть на столику три свічі будь-якого кольору й паличку з ароматом лаванди. Візьміть паличку в руки й обійдіть за годинниковою стрілкою кімнату, повторюючи ці слова:

«Я відкрив(а) двері й покликав(а) у будинок удачу удачу,
буду жити тепер з удачею, щасливо, денежно, весело.»

Свічі можете погасити, а паличку залишіть догоряти до кінця. Вона згасне, і у вашім житті почнеться смуга везіння

заговор на удачу й успіх у ділових питаннях

У день висновку угодиНа удачу при угоді або рішення важливих робочих питань устаньте рано на світанку, подивитеся на висхідне сонце, посміхніться й скажіть:

«Сонце, з неба ти світи й тепло землі даруйся
Ну, а мені ти дай удачу, щоб справа вдалася
Сонце, життя ти джерело, світла яскравого потік
Ну, а мені ти дай успіх, щоб стати удачней всіх!»

Тепер можете сміло відправлятися на будь-яку зустріч. Результат буде позитивним і сприятливим саме для вас

Талісман на удачу

Купите гарний кристал агатаТалісман з агата, а будинку добре промийте під проточною водою. У запаленої свічі візьміть майбутній талісман удачі у руки й тричі прошепчіть:

«Від злого захисти й допоможи,
мені міцну удачу принеси»

Погасите свічу. А заговорений на удачу агат завжди носите при собі. Якщо талісман трісне або просто зникне, виходить, він захистив вас від лиха й віддав свою силу. Потрібно придбати новий кристал і повторити заговор

Камені взагалі мають дивну силу й можуть допомогти в багатьох ситуаціях, не тільки коли потрібно залучити удачу або везіння

Установка на удачу

А мій особистий ритуал на удачу дуже простий і доступний. Це навіть не ритуал, а установка. Щоранку я прокидаюся з гарним настроєм, потягуюся в постелі й говорю собі, що сьогодні буде дивний, чудесний, успішний і позитивний день

Умиваючись у ванною перед дзеркалом, я посміхаюся своєму відбиттю й повторюю, що я щаслива й успішна у всім: у роботі, в особистому житті, у матеріальному плані, у дружньому колі, у своїх захопленнях! Я затверджую, а не припускаю

Головне - відпустити всі свої страхи типу «а чи зможу?», «а чи вийде?» і просто відчути себе успішною людиною. І тоді ви самі не заметете, як станете еталоном везіння й удачі. Відчуйте смак успіху й будьте щасливі!

Загадкове і Таємниче:
Хочу поділитися з вами заговорми, які допомагають швидше перебороти застуду й грип. Ці заговори
Бородавки - начебто б такий дріб'язок, а доставляють стільки турбот.
Усі знають, яка це лихо, якщо родич або близька людина п'є. Моя гарна знайома порекомендувала
заговор від бородавок на яблуко: розрізати яблуко ниткою, натерти
У магії існує чимала кількість змов і ритуалів для залучення удачі. До речі кажучи, магія удачі
Ми все хочемо бути успішними людьми. І кожному цікаво, як залучити удачу у своє

Прикмети