заговори від застуди й грипу

Хочу поділитися з вами заговорми, які допомагають швидше перебороти застуду й грип. Ці заговори дійсно працюють, і були перевірені на практиці мною й моїми знайомими. Змовою від грипу й від застуди із мною поділилася одна гарна цілителька, а заговор від нежитю в мене від бабусі

Зрозуміло, зневажати візитом до лікаря не коштує, тому що хвороба може виявитися серйозніше, ніж ви припускаєте. Однак однаково спробуйте використовувати ці прості ритуали й ви переконаєтеся в них силі

заговор від застуди

заговор від застуди - вірусУ цій змові використовують велику сіль, який так само знімають пристріт і очищають предмети. Потрібно налити в склянку чистої, джерельної або поталої води. Киньте в склянку три щіпки солі, а потім начитайте на цю воду заговор від застуди:

Матінка, швидка вода, змий всю маяту,
всю ломоту з раба Божого (ім'я),
віднеси їх у морську безодню,
затягни їх у найглибші вири,
надягни на них каменни хомути,
щоб ніколи їм знову не спливти,
про раба Божому (ім'я) на віка забутися

Змочите середній палець правої руки в заговореній воді й нанесіть по одній краплі на чоло, груди, ліве й праве плече застудженої людини. Коли ви будете це робити, вимовте:

Святою водою велю, білою сіллю заклинаю
изийди вся ломота, изийди вся маята,
з буйної голови, із запопадливого серця,
з ясних очей, із чорних брів, з костей,
з мозків, з перстів і суглобів!

Цей заговор від застуди добре допоміг моїй подрузі, коли в неї занедужала дочка. Дівчинка переохолодилася, почався кашель, нежить. Після прочитання заговори вже через день ребенок був абсолютно здоровий!

заговор від грипу

заговор від грипуХворому грипом давайте щодня випити по чотирьох склянки відвару з листів малини або чорної смородини. Відвар цей треба пити гарячим і з медом. Перед цим на відвар читається наступний заговор від грипу:

Ні в північній столиці, ні в західній станиці,
а в східній землі є океан-море,
на океані-море острів,
на тім острові мідний дуб,
у мідному дубі бджолина цариця
мед підбирає, примед зберігається
Дай матір всіх бджіл меду із примедом
с тебе не убуде, а здоров'я
у раба Божого (ім'я) прибуде

Ця заговор на відварі допоміг мені вилікувати мого чоловіка (у нього була серйозна робота, і він не міг дозволити собі тиждень лежати будинку). Звичайно, про те, що я читала над відваром заговор, я йому не говорила - чоловіка взагалі в це не вірять, принаймні більшість, але вже через два дні йому стало набагато краще й він зміг піти на роботу, хоча в перший день йому було так погано, що він навіть не міг спати

заговор від нежитю

заговор від нежитюНакажіть хворому висякатися в будь-яку червону тканину (не обов'язково хустка). Оберніть цю тканину навколо цвяха, знайдіть сухе дерево, проробіть у ньому отвір і вставте туди цвях, обмотаний тканиною. Можна не робити отвір, а вставити цвях у розпадину. Після цього прочитайте заговор від нежитю:

Не цвях затикаю, а хворобу припираю
Як цьому цвяху боле нікуди не придатися,
так і воді боле з носа не литися
Будьте ці слова всі міцні й ліплення,
міцніше міцного каменю,
твердіше твердого залоза
Всім словам моїм ключ і замок,
відтепер і повік!

Ця заговор була випробувана на моєму батьку, у якого був хронічний нежить. Після ритуалу вже через тиждень нежить зник і його не було кілька місяців

Напоследок я хотіла б побажати вам удачі при проведенні цих ритуалів від простудних хвороб! Навіть якщо ви не зовсім вірите в магію, обов'язково спробуйте! Це прості, самостійні заговори які не вимагають особливої підготовки - тільки невеликої здатності до цілющої магії, що є в кожної жінки й у багатьох чоловіків. І головне - обов'язково вірте у свої сили!

Загадкове і Таємниче:
Хочу поділитися з вами заговорми, які допомагають швидше перебороти застуду й грип. Ці заговори
Бородавки - начебто б такий дріб'язок, а доставляють стільки турбот.
Усі знають, яка це лихо, якщо родич або близька людина п'є. Моя гарна знайома порекомендувала
заговор від бородавок на яблуко: розрізати яблуко ниткою, натерти
У магії існує чимала кількість змов і ритуалів для залучення удачі. До речі кажучи, магія удачі
Ми все хочемо бути успішними людьми. І кожному цікаво, як залучити удачу у своє

Прикмети